Mecz z Hetmanem !

Spotkanie z Hetmanem pokazało jak wielką wolę walki mają nasze dziewczyny. Już w 3 minucie po indywidualnej akcji Kamili Komisarczyk ,"Spartanki" objęły prowadzenie i zaczęły prowadzić grę. Minutę później po fantastycznym strzale Weroniki Sierpińskiej było już 2;0. Przyjezdne nie miały nic do powiedzenia, przyglądały się jak nasze zawodniczki tworzą znakomite akcje i potrafią je wykorzystać. Musimy przyznać, że dziewczęta z Hetmana grały bardzo agresywnie, jednak za rzut wolny z 17 minuty mogłyśmy im podziękować. Kasia Lipa nie miała łatwej pozycji do strzelenia bramki, bo było to ponad 25 metrów od bramki,jednak nic sobie z tego nie zrobiła i po niesamowitym uderzeniu w samo "okno", prowadziłyśmy już 3:0.Tak jak wcześniej - minutę po strzelonej bramce, padła następna. Znów Kamila Komisarczyk.
Na 5:0 w 24' podwyższyła Karolina Podgórska , a na 6:0 w 25' Katarzyna Lipa.
W 33 minucie Kamila Komisarczyk po pięknej, indywidualnej akcji zdobyła swoją trzecią bramkę, więc zaliczyła przysłowiowego hattricka. Niestety dwie minuty później po spóźnionej reakcji bramkarki,która zamiast złapać piłkę, złapała jej nogi,została zniesiona z boiska.Od tego momentu zaczęła narastać przewaga "Hetmanek", to one teraz były częściej przy piłce i to one stwarzały zagrożenie pod naszą bramką. Skutkiem naszego "zdezorientowania" po braku na boisku naszej bramkostrzelnej zawodniczki. były dwie bramki Włoszczowy. Do przerwy na tablicach widniał wynik 7:2.
5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Karolina Podgórska uderzeniem sprzed pola karnego podwyższyła wynik na 8:2.
W 78 minucie nasze rywalki jeszcze raz umieściły piłkę w naszej bramce.Wynik końcowy 8:3.

Powiązana galeria: