Kolejne trzy punkty na naszym koncie !

Kolejne spotkanie naszych zawodniczek, to mecz na wyjeździe z drużyną UKS IWANISKA. Już po przybyciu na plac gry, dziewczyny wiedziały, że strzelenie bramki, mimo ogromnego wysiłku i pracy całego zespołu nie będzie prostą rzeczą.Dlaczego ?Ponieważ boisko nie było odpowiednio przygotowane- wysoka trawa uniemożliwiała podanie piłki po ziemi,uderzenie jak i jej zwykłe prowadzenie. Byliśmy tym bardzo zażenowani, gdyż stan murawy w każdym meczu pełni znaczącą rolę.
Niestety, skutki tego mogliśmy odczuć już w 5 minucie, kiedy to jedna z naszych zawodniczek, wychodząc "sam na sam" z bramkarzem, potknęła się przez rosnącą na boisku " kępę" i zgubiła piłkę pod nogami. Pierwsze 10 minut to dominacja drużyny z Iwanisk. Dziewczyny częściej były w posiadaniu piłki,kilkukrotnie nawet zagroziły naszej bramce. Dopiero po głośnych nawoływaniach naszego trenera z ławki, dziewczęta zaczęły przejmować inicjatywę. Teraz to my od 15 minuty dominowaliśmy na boisku. Oddaliśmy dużo celnych strzałów, skonstruowaliśmy masę bardzo ciekawych sytuacji. Bramka padła dopiero w 30 minucie, kiedy to dzięki wspaniałemu podaniu od Patrycji Zawłockiej, Kamila Komisarczyk oszukała bramkarkę i strzeliła swojego 3 gola w tym sezonie. Następnie po upływie kilku minut Julia Furmańczyk, po indywidualnej akcji posłała piłkę do siatki przeciwniczek i tym samym strzeliła im tzw. "bramkę do szatni" .
Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ już zmianie.
Druga część gry należała już tylko do naszej drużyny. Dziewczyny pokazały, że stać je na naprawdę dużo. Świadczą o tym dwie "bliźniacze" akcje, po których Kamila Komisarczyk jeszcze dwukrotnie wpisała się na listę strzelczyń.
Kilka minut przed końcem spotkania, po błędzie naszych obrończyń UKS IWANISKA zdobyły swoją "bramkę honorową" . Mecz skończył się wynikiem 4:1.