Zaległy mecz z Bodzentynem !

Z wielką radością informujemy, że nasza drużyna wygrała na własnym boisku z drużyną z Bodzentyna 3:0.
Strzelcy bramek :Julia Furmańczyk 7' , 49'  Karolina Podgórska 68

Gra naszego zespołu nie wyglądała źle. Faktem jest, że przez pierwsze kilka minut, dziewczyny kompletnie nie potrafiły odnaleźć się na boisku - podania nie trafiały do adresatów, dziewczyny źle ustawiały się, źle kryły zawodniczki, które były im przypisane, ale wydaje nam się, że usprawiedliwia je bardzo niska temperatura, która w Daleszycach o godzinie 14 wynosiła tylko kilka stopni powyżej zera. Po głośnych nawoływaniach z ławki naszego trenera, dziewczyny w końcu zaczęły grać, tak jak było to ustalone przed meczem. Efektem tego była bramka zdobyta przez Julię Furmańczyk już w 7 minucie spotkania. Julia zasługuje tutaj na ogromną pochwałę, gdyż z góry sytuacja, w której się znalazła skazywała na niepowodzenie. Ona jednak "poszła do końca", i dosłownie koniuszkami palców skierowała piłkę do siatki przeciwniczek. Dziewczyny z Bodzentyna przez całe spotkanie stworzyły sobie kilka sytuacji, które mogły zakończyć się bramką, jednak na posterunku czuwały nasze obrończynie, których gra w tym meczu była nie tyle zadowalająca, co naprawdę bardzo dobra. Każda z nich zasługuje na ogromne wyróżnienie. Zostawiły na boisku bardzo dużo sił, co oczywiście przyniosło efekt. Chcemy również pochwalić za dobrą grę Karolinę Podgórską, która już prawie pod koniec spotkania przypieczętowała wynik pięknym, technicznym uderzeniem na bramkę.
To spotkanie zaliczamy do udanych. Dziewczęta pokazały jak należy grać w piłkę i w następnym meczu ze Stal Kunów, na pewno powalczą o kolejne trzy punkty.
Mecz z Kunowem prawdopodobnie odbędzie się w środę 29 października na wyjeździe. Będzie to nasz ostatni mecz w tej rundzie.